NextGEN Gallery Plugin Not found


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/rasgan/websites/berlinermauer.pl/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 848
Szpicel-Nasz film

Szpicel-Nasz film

Grupa Berliner Mauer nakręciła własnymi siłami i środkami film fabularny którego akcja dzieje się w latach 80′ XX w. na pasie granicznym Muru Berlińskiego. Nasz bohater, Marek Orłowski wiedzie wygodne życie w Katowicach na początku XXIw. W przedziwnych okolicznościach budzi się w roku 1980 na pasie granicznym Muru Berlińskiego. Zostaje ujęty przez NRD-owską straż graniczną. Znaleziono przy nim dziwne rzeczy takie jak „smartfon”, plastikowy dowód osobisty III Rzeczypospolitej Polskiej. Służby specjalne NRD próbują wyjaśnić skąd się wziął ten człowiek z tajemniczymi przedmiotami na środku najbardziej strzeżonej granicy w europie w okresie zimnej wojny.


Już jest DVD z filmem Szpicel

„Szpicel” jest już dostępny na DVD. Zapraszam zainteresowanych do nabycia o kontakt na e-mail gmhberlinermauer@gmail.com lub z Raciokiem.

szpicel

 

Comments are closed.